Konya → İstanbul (Pendik)

Kalkış Varış Süre Tren adı Bilet fiyatı Sefer günleri
06:55 11:10 4s 15dk Hızlı Tren: Konya - İstanbul 86,00 TL Her gün
13:00 17:14 4s 14dk Hızlı Tren: Konya - İstanbul 86,00 TL Her gün
18:20 22:34 4s 14dk Hızlı Tren: Konya - İstanbul 86,00 TL Her gün
Konya - İstanbul Hızlı Tren Güzergahı
İstasyonlar 1. Sefer 2. Sefer 3. Sefer
Konya 07:00 12:50 17:40
Eskişehir 08:45 14:35 19:25
Bozüyük 09:01 14:51 19:41
Bilecik 09:23 15:13 20:03
Arifiye 10:05 15:55 20:45
İzmit 10:27 16:17 21:07
Gebze 10:58 16:48 21:38
İstanbul (Pendik) 11:14 17:04 21:54